Kam vyrazit s přáteli za zábavou

glasses-919071_1280

Nápadů, jak trávit volná čas se svými přáteli, existuje mnoho. Jsou však i taková místa a atrakce, o kterým možná ještě nevíte, a proto je tu náš dnešní článek, který vám doporučí netradiční zážitky, na které vy ani vaši přátelé hned tak nezapomenete.

Exit Game

Znáte populární hororovou sérii Saw, ve které účastníci museli plnit různé úkoly, aby si zachránili život? Exit game je úniková hra pro týmy přátel, ve které řešíte různé úkoly a rébusy. Vše musíte stihnout, než vyprší časový limit. Jedině tak se vám otevře úniková cesta a vy zachráníte sebe i své přátelé. Unikátní dobrodružnou hru si můžete vychutnat například v Brně. Pokud to není pro vaše přátele to pravé, můžete pozvat třeba kolegy z práce a společně si důkladně prověřit, jak jste na tom s plněním úkolů pod stresem.

Lanový park

Bavilo vás jako děti šplhat po stromech a houpat se na laně? Pak pro vás bude lanový park tím pravý místem pro trávení volného času. Moderní lanové parky nejsou totiž jen tradiční prolézačky z lan a kusů dřeva, na které jste zvyklí, ale také poněkud komplikovanější překážky, se kterými si poradí jen ti nejodvážnější z vás. Stejně tak obří houpačky, na kterých se vznášíte ve výšce několika metrů nad zemí asi nebudou pro každého. Prověřte odvahu sebe a svých přátel a navštivte některé z lanových center. Naleznete je snad v každém větším městě. Potřebnou výbavu a jištění máte ve většině případů v ceně vstupného.

Laser game

Milujete akční filmy a chtěli byste být jedním z nich hlavním hrdinou? Pak pozvěte své přátele na populární laser game, kde se můžete vyřádit díky laserovým zbraním. Skvělá atmosféra, více týmů a střílečka jak z akčního trháku – tato kombinace vám jisto jistě rozproudí krev v žilách na maximum. Přijďte si užít tento jedinečný adrenalinový zážitek a i když váš tým zrovna nevyhraje, jistě budete odcházet nadšeni vy i vaši přátelé. Při laser game se skvěle odreagujete, tak neváhejte a vyrazte za zábavou ještě dnes!

Vychutnejte si jízdu v luxusním sporťáku

Který muž by si nechtěl jednou alespoň vyzkoušet jízdu v rychlém sporťáku? Díky pestré nabídce současného trhu s adrenalinovými zážitky si můžete vyzkoušet celou řadu luxusních vozů a to od Ferrari až po Porsche. Nebojte se sešlápnou plyn a projet se jako opravdový profík. Některé vozy můžete projíždět na okruhu, s jinými se vydáte do běžného provozu. Vezměte své přátele na netradiční jízdu rychlým sporťákem a odnesete si skvělé zážitky všichni. Auto bývají k zapůjčení minimálně na hodinu. K dispozici vám pochopitelně po celou dobu jízdy bude instruktor. Pokud nemáte řidičák, ale rádi byste si rychlou jízdu užili také, nevadí – instruktor vše odřídí za vás a vy si tak můžete vychutnat skvělý zážitek, který vám budou kolegové z práce závidět.