Nápady na dárky pro kolegu

bar-209148_1280

Slaví váš kolega z práce narozeniny a vy stále nevíte, jakým dárkem byste mu udělali největší radost? Zkuste se inspirovat v našem dnešním příspěvku. Potěšit někoho je velmi snadné, když víte, jak na to.

Pro milovníky adrenalinu

Vůbec nejsnadněji se hledají dárky pro nebojácné milovníky adrenalinu. Spousta organizací nabízí zážitkové poukazy a co lepšího můžete darovat než právě nezapomenutelný zážitek? Pokud víte, že má váš kolega rád adrenalin a nebojí se žádné výzvy, máte z čeho vybírat. Nechtěl by se váš kolega rád projet ve Ferrari nebo Porsche? Co takhle vyhlídkový let balonem nad rodnou krajinou nebo seskok padákem? Vnímejte, o čem váš kolega často mluví, že by jej lákalo a chopte se každé příležitosti mu zprostředkovat takový jedinečný zážitek. Budete mít jistotu, že mu uděláte opravdovou radost. Zakoupit můžete i společný dárek, například adrenalinové závody ve sporťáku nebo sjíždění řeky. Užijte si akci naplno a společně!

Kam za kulturou

Je váš kolega klidnější povahy a místo adrenalinových zážitků dává přednost kultuře? Lístky do divadla nebo do kina pro vás budou správnou volbou. Pořídit mu můžete i permanentku do oblíbeného kina nebo dárkový poukaz do knihkupectví, pokud víte, že je váš kolega vášnivý knihomol. Darujte praktické dárky, které potěší. Zajděte společně třeba na výstavu, festival nebo koncert. Pokud máte společné oblíbence, pak bude vaše rozhodování o to snazší. Pokud znáte jeho vkus, můžete rovnou koupit knihu jeho oblíbeného autora nebo CD jeho nejoblíbenější kapely. Určitě ho to potěší víc, než tradiční dárky v podobě čokoládové bonboniéry a sady pánských kapesníků.

Pro kolegu gurmána

Pokud si stále nevíte rady, kam svého kolegu pozvat, aby si s vámi užil skvělý večer, pak jej zkuste pozvat na večeři. Pro pánskou jízdu je skvělým nápadem například steak restaurace, kde můžete ochutnat skvělá “chlapská” jídla a posedět společně nad pivem nebo sklenicí vína. Od věci jistě nebude ani návštěva některé z tematických restaurací. V Praze to může například být hospoda ve středověkém stylu, v Brně pro změnu podnik, kde vám objednávky budou rozváženy modelem vlaku. Najděte zkrátka takový podnik, který vašeho kolegu zaujme na první pohled a bude se v něm cítit opravdu příjemně.

Se smyslem pro humor

Pokud máte to štěstí a sdílíte kancelář s kolegou vtipálkem, pak nebude od věci koupit vtipný dárek, který se postará o zábavu pro vás oba. Co třeba nový pracovní hrníček s vtipným popiskem nebo nějaký kancelářský gadget, který se bude skvěle hodit na pracovní stůl? Pokud si oba rádi vychutnáváte kanadské žertíky, můžete s nimi spojit i svůj dárek. Nebojte se být kreativní a nezapomeňte do výběru dárku zapojit i své další kolegy, kteří jistě rádi pomohou.