Romantické dárky pro ni

picjumbo.com_HNCK5350

Budete slavit se svou polovičkou výročí, ale nevíte, jaký dárek zvolit, aby nebyl kýčovitý, ale přitom vyjadřoval vaše city? Má vaše přítelkyně narozeniny a vy si lámete hlavu s tím, jaký dárek by ji mohl potěšit? Dnes vám v rozhodování pomůžeme a představíme několik nápadů na skvělé dárky, které potěší každou ženu. Hledáte něco romantického nebo spíše odvážného? S naším příspěvkem získáte hned několik nápadů, které byste neměli váhat využít. Postarejte se o to, aby váš dárek opravdu potěšil.

Dárky, na které nezapomene

Než se pustíme do klasických dárků pro ženy, které rozhodně neurazí, představíme si něco trochu jiného, avšak neméně oblíbeného. Zkuste letos místo hmotného daru věnovat netradiční zážitek. Láká vaši partnerku let balonem nebo čokoládová masáž? Pak je rozhodnuto. Poukazy na zážitky jsou jedním z nejoblíbenějších typů dárků. Každou ženu jistě potěší například dárkový poukaz do kosmetického salonu, kadeřnictví, wellness centra a podobně. Buďte pozorní a všímejte si, o čem vaše přítelkyně často mluví, které místa ji lákají a chtěla by je navštívit. Sázkou na jistotu také může být poznávací zájezd, na který vyrazíte pochopitelně společně. Někdo zkrátka není materialista a před fyzickými dary dává přednost skvělým zážitkům. Z těch si můžete uchovat například i fotografie do společného alba. Především si ale oba odnesete úžasný zážitek, který vám zůstane v paměti navždy. Nedarujte proto věc, která se může časem poškodit. Dejte přednost zážitkům!

Klasika, která neomrzí

Pokud víte, že by vaše partnerka ocenila spíše nějaký romantický dárek, sáhněte po kytici růží, kterou rozhodně nic nezkazíte. Skvělým gestem může být společné focení, které objednáte. Vzniknout tak mohou  fotky, které stačí zarámovat a máte oba zajímavou památku i dekoraci v jednom. Ať už vybíráte dárek jakéhokoliv typu, vždy si uvědomte, jaké má vaše partnerka záliby, co ji zajímá, o čem se někdy zmínila, že by se jí líbilo a podobně. Většina žen totiž své přání a touhy nedává najevo přímo, ale nenápadnými náznaky se vás snaží zaměřit na konkrétní věc. A toho byste měli umět využít. Pokud jste spolu ale teprve chvíli a ještě se tak dokonale neznáte, sáhněte po něčem, co udělá radost každé ženě. Kytice rudých růží, sada vonných svící či kosmetický balíček – to jsou všechny dárky, které můžete koupit v každém případě a nikdy vám neudělají ostudu. Pokud ale chcete být opravdu romantik, pak bude třeba trochu snahy. Zamilované přání, pozvání na večeři při svíčkách nebo do kina na romantický film – to je jen několik nápadů, ze kterých můžete čerpat inspiraci. Vždy se ale snažte být alespoň trochu originální a zapojte do vymýšlení vhodného dárku také kus sebe. Takové dárky ženy dokáží ocenit nejvíce.